Tvorba www

Zajistíme doménu, komplexní návrh, grafické řešení a všechno ostatní. Díky maximální přehlednosti Vaši návštěvníci vždy rychle najdou všechno, co potřebují. 
Bez kvalitně zpracovaných www stránek se dnes neobejde v podstatě žádná firma. Je to často první, co si Vaši potenciální klienti prohlédnou dříve, než se rozhodnou Vás kontaktovat. Využijte příležitost zapůsobit už v prvních vteřinách jako skuteční profesionálové.

Domény a webhosting

Ověříme Vám dostupnost, registraci a správu všech světově dostupných doménových jmen. Kvalita poskytovaných služeb a individuální péče jsou samozřejmostí. S námi bude Váš web vždy v péči profesionálů.

Správa webu

Máte web/e-shop a nedostupného správce? Nebo právě začínáte a potřebujete úplně nové stránky? S námi bude Váš web/e-shop vždy spolehlivě aktuální. A tím, že ho převezmeme nebo Vám připravíme nový, vše teprve začíná.

E-shop

Váš e-shop vytvoříme od návrhu koncepce včetně analýzy trhu a konkurence v daném odvětví a následného vytyčení strategických bodů přes jeho vizuální podobu až po sledování návštěvnosti a podporu kampaní.

Firemní identita

Dáme Vaší firmě tvář od loga přes vizitky, podpisy do mailu.
Buďte pro své klienty nezapomenutelní, investujte do prestižního image.

Vytvoříme stránky, které budou vizitkou Vaší společnosti. Tvorba webů nás nejen živí, ale i baví celou řadu let. Dokážeme Vám poradit, ať už tápete a nemáte přesnou představu o tom, co všechno by Vaše stránky návštěvníkům vlastně měly nabídnout. Rádi byste stránky využili i k nabídce Vašich produktů či služeb? 

Tvorbou ale naše role zdaleka nekončí. Vážíme si dlouhodobé spolupráce a chceme, abyste se na Vaše stránky mohli kdykoliv v budoucnosti spolehnout jako na aktuální a skvěle fungující. Součástí naší nabídky i možnost průběžné aktualizace, přidání nebo úpravy jednotlivých funkcí tak, jak se mění situace na trhu nebo ve Vaší firmě. Potřebujete sledovat návštěvnost? Je pro Vás důležité vědět, na co Vaši návštěvníci nejčastěji klikají? Potřebujete propojit web s marketingovou kampaní? To všechnoumíme.